Формуємо дилерську мережу. Запрошуємо до співпраці підприємства зацікавлені в дистрибуції органічних гумінових добрив TM «StimOrganic». Кращі умови від виробника. Тільки разом ми прийдемо до успіху!

У нас є

Досвічена команда

Високі стандарти виробнитства

Ми пропонуємо

Якісний продукт

Надійне партнерство

Вигідно
Якісно
Ефективно

Документи, що підтверджують якість продукції

Виробник хелатних мікродобрив


ТМ «СтимОрганік» провідний український виробник органо-мінеральних добрив, гумінових добрив, мікродобрив антистресових препаратів та біостимуляторів росту рослин для застосування в сільському господарстві.

Компанія СтимОрганік - це аграрна компанія, що займається виробництвом продуктів на основі гумат калію, яка підтримує європейські цінності, в яких закладено як європейська якість товару, так і високу відповідальність у взаєминах між аграріями. Маючи в своєму розпорядженні досвідченою командою з розробки і розвитку продукту, ми спеціалізуємося на виробництві продуктів, що задовольняють потреби і цілі клієнта з максимальною якістю і вигодою, впевнено посідаємо передові позиції на ринку України.

Мета компанії СтимОрганік задовольнити потреби клієнтів на найвищому рівні, надаючи продукцію високої якості, забезпечуючи клієнту інформативну, наукову підтримку і післяпродажний супровід, яке задовольняє не тільки матеріальні потреби, але і приносить моральне задоволення всім учасникам бізнес-процесу.

Одним із способів досягнення цієї мети є новітня лінійка продуктів для позакореневого підживлення, стимуляторів росту і антистресових препаратів ТМ «СтимОрганік». Ця лінійка продуктів створена в результаті дослідів за допомогою новітніх технологій виробництва гумінових і фульвових кислот і високоякісній сировині - унікальному за своїм складом низинного торфу з низьким вмістом домішок і високим ступенем біологічної активності.

Наш завод спеціалізується на видобутку і переробці низинного торфу, багатого фульвовими і гуміновими кислотами. Протягом багатьох років ми є провідним виробником в області торф'яної продукції. Ми пишаємося нашим багаторічним досвідом в області прикладних досліджень фульвових і гумінових кислот, а також розробкою наших продуктів для сільського господарства, тваринництва та навіть косметики.

Власні проекти розвитку, постійне вдосконалення і розвиток асортименту, співпраця з передовими науковими установами разом з динамічним розширенням географії діяльності дозволяє СтимОрганік адаптуватися до мінливих вимог кліматичних та економічних умов в різних країнах світу. Ми допомагаємо отримувати стабільні врожаї пшениці, соняшнику, сої та інших культур національних сільгоспвиробникам в умовах стресів різної природи: посухи, заморозки, незбалансоване харчування, пригнічення гербіцидами.

Ми вивчаємо характеристики і ефекти фульвових і гумінових речовин у власній лабораторії, завжди в пошуках нових ідей і корисних застосувань гуматів. Крім того, в області досліджень, наша компанія співпрацює з багатьма науковими установами. Наші клієнти з усього світу надають результати польових випробувань; використовуючи їх глибокі пізнання в цій області, ми діємо як міст між наукою і практичним використанням гумінових речовин.

Кожна вироблена партія продукції проходить перевірку в лабораторіях на відповідність стандартам якості ISO 9001: 2015. Наші продукти сертифіікаовані «Органік стандарт».

У нас Ви завжди можете купити гумати від виробника і всі вироблені продукти за прийнятними цінами і з оперативними термінами доставки. На складі компанії завжди присутній достатній обсяг готової продукції, щоб задовольнити потреби клієнтів, тому підприємство здатне приймати та виконувати замовлення в найкоротші терміни, а також забезпечувати оптимальні логістичні рішення для ведення бізнесу.

Ми завжди раді бачити Вас в якості своїх клієнтів і запропонувати кращий рівень обслуговування.