ТМ «СтимОрганік» виробник комплексних органо-мінеральних добрив, гумат калія, деструктора стерні, мікродобрив та стимуляторів росту для будь-яких видів рослин, від квітів і газонних трав до сільськогосподарських культур і кормових добавок для тварин і птахів.

Виробник мінеральних азотних добрив

Наша компанія є виробником нешкідливих і безпечних для природи і людини органо-мінеральних добрив, стимуляторів росту рослин, антистресантів. Наша продукція є прямою альтернативою використанню стимуляторів росту рослин, що відносяться до класу пестицидів. У разі, якщо повна заміна неможлива, дозволяє істотно знизити витрату пестицидів і мінеральних добрив, і, в кінцевому рахунку, підвищити економічну ефективність, так як вартість застосування гектарного норми вкрай низька, в порівнянні з іншими препаратами.


udobreniya-1
ТМ «СтимОрганік» утворено порівняно недавно, компанія, яка динамічно розвивається в своєму регіоні. У своїй сфері діяльності ми досягли високої якості продукції, яке на даний момент відповідає всім існуючим стандартам. Пропонований продукт являє собою концентрат у вигляді гомогенної суспензії темно-коричневого кольору, до складу якого входять понад 30 елементів мінеральних і органічних речовин, включаючи основні макро- і мікроелементи містяться в низинному торфі.

Вся продукція нашої фірми відповідає найвищим вимогам, що пред’являються до якості добрив, і користується попитом по всій Україні і в багатьох зарубіжних країнах.

udobreniya-2
При дотриманні технології внесення наших ОМД, ми гарантуємо:

  • Підвищення врожайності на 10-30%;
  • Зменшення загальних витрат при використанні мінеральних добрив;
  • Продовження на 2-3 тижні стійкості рослин до посухи, заморозків та інших негативних погодних впливів;
  • Посилення зростання і скорочення термінів дозрівання сільськогосподарських культур;
  • Перевищення аналогів комплексу мікроелементів в десятки разів;

udobreniya-3У нас Ви завжди можете купити оптом і в роздріб всі вироблені продукти за прийнятними цінами і з оперативними термінами доставки. Вся продукція, яку виготовляють на підприємстві, сертифікована і відповідає необхідним вимогам якості. На складі компанії завжди присутній великий обсяг продукції, саме тому терміни його доставки невеликі.

З питання придбання продукції телефонуйте нам за контактними номерами телефонів. ТМ “СтимОрганік” здатне приймати та виконувати замовлення на великі обсяги в найкоротші терміни, а також забезпечити оптимальні логістичні рішення для ведення роздрібно-оптової торгівлі.

udobreniya-4

Ми завжди раді бачити Вас в якості своїх клієнтів і запропонувати кращий рівень обслуговування.

Формуємо дилерську мережу. 
Запрошуємо до співпраці підприємства зацікавлені в дистрибуції органічних гумінових добрив TM “StimOrganic”. Кращі умови від виробника.

Тільки разом ми прийдемо до успіху!

Документи які підтверджують якість продукції

Популярні товари

наверх