ТМ «СтимОрганік» виробник комплексних органо-мінеральних добрив, гумат калія, деструктора стерні, мікродобрив та стимуляторів росту для будь-яких видів рослин, від квітів і газонних трав до сільськогосподарських культур і кормових добавок для тварин і птахів.

Виробник мікродобрив

Наша компанія є виробником нешкідливих і безпечних для природи і людини органо-мінеральних добрив, стимуляторів росту рослин, антистресантів. Наша продукція є прямою альтернативою використанню стимуляторів росту рослин, що відносяться до класу пестицидів. У разі, якщо повна заміна неможлива, дозволяє істотно знизити витрату пестицидів і мінеральних добрив, і, в кінцевому рахунку, підвищити економічну ефективність, так як вартість застосування гектарного норми вкрай низька, в порівнянні з іншими препаратами.


udobreniya-1
ТМ «СтимОрганік» утворено порівняно недавно, компанія, яка динамічно розвивається в своєму регіоні. У своїй сфері діяльності ми досягли високої якості продукції, яке на даний момент відповідає всім існуючим стандартам. Пропонований продукт являє собою концентрат у вигляді гомогенної суспензії темно-коричневого кольору, до складу якого входять понад 30 елементів мінеральних і органічних речовин, включаючи основні макро- і мікроелементи містяться в низинному торфі.

Вся продукція нашої фірми відповідає найвищим вимогам, що пред’являються до якості добрив, і користується попитом по всій Україні і в багатьох зарубіжних країнах.

udobreniya-2
При дотриманні технології внесення наших ОМД, ми гарантуємо:

 • Підвищення врожайності на 10-30%;
 • Зменшення загальних витрат при використанні мінеральних добрив;
 • Продовження на 2-3 тижні стійкості рослин до посухи, заморозків та інших негативних погодних впливів;
 • Посилення зростання і скорочення термінів дозрівання сільськогосподарських культур;
 • Перевищення аналогів комплексу мікроелементів в десятки разів;

udobreniya-3У нас Ви завжди можете купити оптом і в роздріб всі вироблені продукти за прийнятними цінами і з оперативними термінами доставки. Вся продукція, яку виготовляють на підприємстві, сертифікована і відповідає необхідним вимогам якості. На складі компанії завжди присутній великий обсяг продукції, саме тому терміни його доставки невеликі.

З питання придбання продукції телефонуйте нам за контактними номерами телефонів. ТМ “СтимОрганік” здатне приймати та виконувати замовлення на великі обсяги в найкоротші терміни, а також забезпечити оптимальні логістичні рішення для ведення роздрібно-оптової торгівлі.

Ми завжди раді бачити Вас в якості своїх клієнтів і запропонувати кращий рівень обслуговування.

bangl

Формуємо дилерську мережу. 
Запрошуємо до співпраці підприємства зацікавлені в дистрибуції органічних гумінових добрив TM “StimOrganic”. Кращі умови від виробника.

Тільки разом ми прийдемо до успіху!

Документи які підтверджують якість продукції

Популярні товари

 • Фульво-гумінове добриво для Злакових, Цинк плюс, 20л

  2,100.00 грн. Купити
  4 з 5
 • Деструктор стерні “СтимОрганік”

  65.00 грн. Купити
 • Гумат калія “СтимОрганік – енергія насіння” обробка посів- матеріалу

  105.00 грн. Купити
 • Гумат калію “Продуктивний ріст”, 1л.

  70.00 грн. Купити
  5 з 5
Вгору